Całodobowe Pogotowie Dźwigowe: (71) 711 00 22

Oferujemy niezawodne urządzenia dźwigowe i profesjonalną obsługę techniczną

Techlift jest solidną lokalną marką, która jest własnością międzynarodowej Grupy ORONA specjalizującej się
w produkcji dźwigów osobowych i towarowych oraz świadczeniu wysokiej jakości usług serwisowych.

Zakłady Techniki Dźwigowej Techlift Sp. z o.o. powstał we Wrocławiu w 1993 roku. Od ponad 25 lat działamy lokalnie, koncentrując się na terenie Dolnego Śląska oraz w wybranych miastach regionów ościennych. Od września 2014 roku Techlift jest pierwszą w Polsce firmą, należącą do grupy kapitałowej korporacji spółdzielczej ORONA Group z Hiszpanii:

  • 1 miejsce w Europie pod względem zdolności produkcyjnych kompletnych dźwigów. Ponad 20 000 urządzeń rocznie.;
  • 2% dochodu inwestowane w działalność badawczo-rozwojową;
  • Produkty Grupy ORONA dostępne są w ponad 100 krajach świata;
  • Popularność dźwigów ORONY to zasługa kilkudziesięcioletniego doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, jakości i komfortu użytkowania.

Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie w całym procesie związanym z zakupem dźwigu. Naszym priorytetem jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb i preferencji klienta oraz dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań zarówno w projektach dot. dźwigów nieskomplikowanych, aż po zaawansowane technologicznie urządzenia instalowane często w budynkach o ponadprzeciętnym standardzie i prestiżowym charakterze.

Długoletnia obecność na lokalnym rynku, w połączeniu z know-how naszej grupy kapitałowej sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć i zamontować dowolny typ dźwigu w istniejącej na rynku technologii. Nasza elastyczność to także wynik dobrych relacji z renomowanymi producentami podzespołów dźwigowych.

Naszym klientom proponujemy profesjonalne doradztwo, dzięki któremu mogą dokonać najlepszego
(pod względem funkcjonalnym, ekonomicznym i estetycznym) wyboru dźwigu.

Do góry